Odvoz odpadu

Potřebujete zajistit odvoz odpadu v lokalitě Praha a okolí? Rádi byste se zbavili suti nebo odpadu co nejdříve? A za vynikající cenu? Odvoz odpadu Praha zajišťuje renomovaná společnost Lukáš Černý již řadu let k naprosté spokojenosti klientů. Obraťte se na nás a nechejte si kromě odvozu odpadu v Praze zajistit také odvoz bio odpadu či prodej písku a štěrku v Praze. Likvidujeme také komunální a stavební odpad. Odvoz odpadu Praha zajištujeme moderními vozy značky Avia a kontejnery o objemu 3 – 10 m2. Jednáme rychle a v kteroukoli dobu. Využijte odvoz odpadu Praha ještě dnes!

Odvoz odpadu Praha včetně bourání a vyklízení

Odvoz odpadu Praha provádíme rychle a efektivně. Plně využíváme našich zkušeností, špičkové techniky i moderního know how. Víte, že většinu objednávek na odvoz odpadu v Praze a středních Čechách dokážeme vyřídit během jediného dne? Nechejte si od nás realizovat také odvoz suti nebo likvidaci odpadů v Praze. Co všechno pro Vás rádi zajistíme?

  • bourací práce, ručně nebo strojem
  • nakládání
  • vyklízení pozůstalostí, bytů, sklepů, půd a zahrad
  • při dovozu materiálu a zpětném vytížení kontejneru sutí nebo odpadem sleva 200 Kč
  • sleva pro okolí Třeboradic
  • …a ještě mnohem více!

Nejen Praha, ale také široké okolí

Odvoz odpadu se netýká pouze Prahy, ale celé řady obcí v širokém okolí. Společnost Lukáš Černý poskytuje profesionální služby kromě hlavního města také v Brandýse nad Labem, Kostelci nad Labem, Neratovicích, Odolena Vodě, Říčanech, Úvalech, Klecanech, Postřižíně, Brnkách, Zdibech a v celé řadě dalších měst a vesnic. Využijte levného a rychlého odvozu odpadu v Praze a středních Čechách! Přesvědčte se, že naše služby a perfektní servis stojí za to! Požadujte dokonalý výsledek za všech okolností! Objednejte si nejvýhodnější odvoz odpadu Praha právě teď!